Lotto balls. Lottery games online.
lottery balls white

Przemyślenia dotyczące Polskiego Lotto
czyli Dużego Lotka

Idąc za marketingowym ciosem, nastąpiły inne zmiany, n.p :
  • Gwarantowane minimum 2 miliony złotych za "szóstki"
  • Kumulacje w wysokości nawet do 50 milionów złotych
  • ... i niestety, wyższa cena za "wysłanie" kuponu... 3,- złote
Zasady gry pozostały te same, co w starym Dużym Lotku. Najbardziej istotna zmiana dotyczy ilości pieniędzy przeznaczanych na wygrane pierwszego stopnia, czyli za "szóstki". W "starym" Dużym Lotku", 36 % z ogólnej puli nagród, było przeznaczone na "szóstki". W nowym Lotto, aż 44 % z ogólnej puli nagród, będzie przeznaczone na "szóstki". Osiągnieto ten efekt...dzięki...podniesieniu ceny jednego zakładu z 2,-zł do 3,-zł.  :-(

Lotto obiecuje tez zwiększyc pule wygranych dla niższych stopni. I tak na przykład, "średnia" wygrana za piątkę ma wynosić 5300,-zł, za "czwórkę" 240,- zł, a za "trójkę" aż 20 zł.
Moim zdaniem, wygrane typu piątka lub czwórka, powinny być zdecydowanie wieksze. Przyciagnęło by to większą ilośc graczy. trafic czwórke jest trudno a "piątka" to już istne szczęście trafić. Mi się w życiu zdarzyło raz trafić piątkę (w dzieciństwie), ale wypłacane wygrane za "piatkę" wtedy, były o wiele większe.
Duzy Lotek
Jesli jesteś Polakiem mieszkającym za morzami i górami, możesz grać  w polskie Lotto, z jakiegokolwiek miejsca na świecie. Jeśli oczywiście masz dostęp do Internetu.

Jesli znasz angielski ( w podstawowym zakresie), po prostu kliknij w reklamę poniżej i zarejestruj się. I już możesz zacząć grać w Lotto z Polski.
Za pomocą tego konta, możesz również grać w ponad 38 największych i najważniejszych loterii i lotków z całego świata, np. EUROMILLIONS, POWERBALL, MEGAMILLIONS, oraz z takich egzotycznych miejsc jak MEGA-SENA z Brazylii.

Życzę wielkich wygranych i szczęścia !!!

Click Now!
Polish lottery
Żywe reklamy "starego" Dużego Lotka czyli Polskiego Lotto ... Fajna frajda...  :-)

Trochę Historii Polskiego Lotto

Picture

Bardzo dawno temu, kupony Dużego Lotka były zatwierdzane i "potwierdzane" ręcznie.
Na zdjęciu z lewej : wypełniony kupon z lat 80.

Humor

Często się zdarza, że w małych miejscowościach i na wsi brakuje punktów handlowych oraz m.innymi kolektur totolotka.
No ale dziewczyny zbytnio się tym nie przejęły i grają w Polskie Lotto poprzez internet. Zgrabnie i dziarsko im to wychodzi. A jak wygrają co nieco, to i chałupę wyremontują i kota nakarmią. Na zdjęciu z prawej: Fajne fanki Polskiego Lotto.
Fanki gry liczbowej Polskie Lotto.